Kadın İnce Bel Silikon Mum Kalıbı

  • 350,00 TL


Kalıp içinden çıkan mum ölçüleri: 6,2 cm (en) x 3,6 cm ( kalınlık ) x 12 cm (yükseklik)
Mumun ağırlığı: 120 gr
Kalıp ağırlığı: 125 gr
Bir dökümde 1 adet kadın vücut ince bel şeklinde mum elde edebilirsiniz.
Kalıplar mum detaylarına hasar vermeyecek sertlikte dayanıklı beyaz silikondan üretilmiştir. Esnektir, iç yüzeyleri pürüzsüzdür ve tekrar kullanılabilmektedir.
Kullanmadan önce kalıplarınızı sabunlu su ile temizleyip iyice kurulamanız önerilmektedir. Kullanım sonrası sıcak hava tabancası ile hafif bir şekilde kalıp içi ısıtılmalı ve mum kalıntıları havlu kağıt ile silinmelidir. Sonrasında sabunlu su ile yıkanmalı ve iyice kurutup toz ve birebir güneş ışığı almayacak bir ortamda saklanmalıdır.
Mum karışımınız renkli ise mum dökümü sonrası silikon kalıp renk değiştirebilir. Temizleme ve saklama koşullarına uyum sağlarsanız bu sonraki mum dökümleriniz için renk geçişi sağlamaz.
Kalıp yüzeyi üzerine herhangi bir delik açılmamıştır. Mum dökümü öncesi ipi yerleştireceğiniz noktayı kendiniz belirleyip sivri bir cisim yardımı ile delik yerlerini açmanız önerilmektedir. Ayrıca bu kalıp için geçerli olan kesme yerini kendinizin belirlemesi ve kesme işleminden sonra kuvvetli bir lastikle kesilen yerleri sıkıştırmanız ve mumu bu şekilde kalıba dökmeniz önerilmektedir.
Söz konusu ürün mum kalıbı hariç; sabun, beton, epoksi, kokulu taş ve alçı dökümleri için de uyumludur. Gıda ürünleri için kullanmanız önerilmez.
Görsellerde görmüş olduğunuz mumlar ve taş tozundan dökülmüş objeler satışa dahil değildir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: Kadın İnce Bel Silikon Mum Kalıbı