Açık Yeşil Granül Mum Boyası 1000gr

  • Marka: Rufus Concept
  • Ürün Kodu: BY07AYŞL1000
  • Stok Durumu: 900
  • 1.560,00 TL


- Mum boyaları; mumlarınızı renklendirmeye yarayan yağ bazlı ürünlerdir.

- Kıvamı yoğundur, konsantre edilmiş haldedir ve ısıya maruz kaldığında yumuşamaya ve sonrasında erimeye başlar.

- Söz konusu ürün açık yeşil renktedir ve 1 kg ağırlığındadır. 1 adet 1 kg doypack paketleme şeklinde gönderim sağlanmaktadır.

- Renklendirmek istediğiniz mumu oluştururken kullanacağınız hammadde ile beraber (soya wax, parafin…vs ) eritme kabına az bir miktar ( %1 ) granül mum boyası eklemeniz önerilir. İki ürün birbirine karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Sonrasında hammaddeniz tamamen eridiğinde beyaz bir kağıda bir damla damlatarak bu mumun kurumasını beklemeniz gerekir. Kağıt üzerinde kuruyan renkli mum karışımı oluşturmak istediğiniz tonda ise renginiz olmuştur. Beklediğinizden daha açık tonlarda ise bir minik parça ( %2, %3,%4… ) daha kırarak sıvı halde olan muma eklemeniz ve iyice karıştırmanız önerilir. İstediğiniz tonu tutturana kadar bu işlemi tekrarlamanız gerekecektir.

- Mumunuzu renklendirirken sıvılaşan hammaddenin görünen rengi ile kuruma sonrası görünen renk aynı olmayacaktır.

- Kullanmakta olduğunuz mum boyaları birbirleri ile karışabilir özelliktedir ve farklı ana renklerden ara renkler elde edebilirsiniz. 

- Granül mum boyaları toz boyalardan farklı olarak kuruma sonrası pigment sorunları yaşama olasılığınızı en aza indirecek şekilde üretilmişlerdir. Toz boyalara kıyasla çalışması çok daha kolaydır.

- Ağız yolu ile tüketilmesi ve göz ile temas etmesi uygun değildir.

- Görsellerde görmüş olduğunuz mumlar satışa dahil değildir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.